Що таке статус?


Статус – це абстрактний багатозначний термін. Іншими словами можна сказати, що статуси для людини - це стан душі.

Застосовується як для визначення емоційного, так і фізичного стану людини. Під статусом може так само матися на увазі рід занять людини в даний момент, його становище в суспільстві.

З приходом цифрових технологій і появою всесвітньої павутини "Інтернету" значення слова статус отримало численну кількість смислових значень і нових застосувань. Статуси почали використовувати в таких програмах як ICQ, QIP. В багатьох інших випадках для спілкування використовують протокол "icq". У цих програмах він не у вигляді тексту, а у вигляді дуже зрозумілих картинок, які і позначають статус людини з якою ви спілкуєтеся, За допомогою цих картинок ви можете показати як свій емоційний стан так і фізичний рід занять.

Використання статусів одержало широке застосування в соціальних мережах, таких як ВКонтакті, Однокласники, Facebook У соц мережах статус вже отримав своє гумористичне значення, коли людина замість того що б написати в ньому свій емоційний стан, вписувала туди який-небудь жарт.

Найчастіше в статусах використовують цитати великих мислителів таких, як Дейл Карнегі, Мао Цзедун, Фрейд, Ніцше і т.д. Але найбільше вражає коли людина сама посидить, подумає і напише статус, який найбільш підходить до його нинішнього духовного стану. Такі статуси найцінніші, так як розкривають саму суть того, що вклав у них їх автор. Також їх можуть використовувати й інші люди. В основному вибираються більш веселі статуси. Будьте акуратні, тому що статус - це не просто текст підібраний для приховування справжніх емоцій , це спосіб передачі ваших почуттів і переживань іншим, якими вони б не були.

Зараз існує маса різних статусів, найбільш відомі з них - це прикольні статуси, смішні та сумні статуси, статуси для дівчат, для хлопців, для студентів, про кохання, про школу, про друзів, про море, відпочинок , статуси для ICQ і QIP, статуси для Вконтакті, для однокласників і т.д.
Міні Чат
Дитя Природы
Дитя Природы
Сегодня в 16:44:49

Привіт всім!
Kos
Kos
29 серпня 2014

Умная девушка, когда любит не бросит парня иза того что он плохо учится ! no no
admin
admin
10 квітня 2013

Привіт всім!

Только зарегистрированные посетители могут писать в чате.
Найкращі статуси